If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 8. září

Cenzura Fallout 4, 10 miliard PewDiePie, konzole bez disků, zábavní park UbiSoftu...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nová Apple TV, která bude oficiálně oznámena už zítra, se prý bude soustředit na hry, čímž má soupeřit s tradičními konzolemi, předpovídají analytici oslovení New York Times.

- Demo PS4 portu Tearaway Unfolded je ke stažení z PlayStation Store.

- Podívejte se na uniklé video o betě firmware 3.0 pro PS4:

- Někdejší šéf Xboxu Robbie Bach si klade otázku, jestli příští generace konzolí už možná nebude bez fyzického média a mechaniky.

- Německá verze Fallout 4 bude výjimečně necenzurovaná, totožná jako kdekoli jinde ve světě, překvapila Bethesda.

- Minecraft: Story Mode má dle Amazonu vyjít 27. října.

- YouTuber PewDiePie pokořil hranici 10 miliard shlédnutí videí na YouTube.

- Nejprodávanější hry na Steamu za minulý týden: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, Mad Max, Ark: Survival Evolved, Grand Theft Auto 5, Counter-Strike: Global Offensive, Rocket League Act of Aggression a H1Z1.

- V Malajsii v roce 2020 vyroste zábavní park "nové generace" inspirovaný hrami UbiSoftu, rozkládat se bude na 20 tisíci čtverečních metrech a potkáte v něm všechny známé postavy ze sérií od tohoto výrobce her.

- Microsoft se rozhodl, že balení konzole Xbox One s Gears of War (za 350 dolarů) potřebuje zatraktivnit přidáním plné verze Assassins Creed Unity + jedné další hry zdarma, na výběr je z těchto.

- Dle dokumentů předložených k soudu dělají Bungie na několika dalších projektech a mají vyjít vždy v září ob rok (2017, 2019), což jednoznačně působí jako další rozšíření či pokračování Destiny.

- Tvorba Horizon Zero Dawn je prý v každém ohledu mnohem větší výzvou než Killzone: Shadow Fall, říká studio Guerrila, pro nějž půjde o vystoupení z komfortní zóny.

- Tou novou hrou od studia Amazonu v Seattlu má být AAA third-person kompetitivní akce s boji na blízko, samozřejmě bude určena jen pro platformy Amazonu.

- DLC The Binding of Isaac: Afterbirth vyjde 30. října a má nevšedně přidat sto hodin hratelnosti díky spoustě nového obsahu:

Comments