If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno z L.A. - sobota, 11. června

Fallout 4 na vinylu, z Hry o trůny do CoD, Wasteland 2 zdarma, Photo mód Dooma, Moto Racer pro VR...

"Dobré ráno z L.A. (Los Angeles) bude na Eurogameru vůbec poprvé vycházet i během rušného E3 týdne, více telegrafickou formou a nepravidelně (většinou poledne až odpoledne českého času kvůli devítihodinovému rozdílu). Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Bethesda v červenci vypustí limitovaný soundtrack z Fallout 4 na gramofonových deskách, celkem šest vinylů se 65 skladbami:

- DOOM během letních prázdnin v patchi dostane Photo mód, stejně jako podporu soukromých zápasů (na oficiálních serverech) a bohatší možnosti nastavení.

- Halo 5 se prodalo 5 milionů kusů za úvodní tři měsíce, ale Microsoft znovu zopakoval, že konverze na PC se konat určitě nebude - chce totiž přinášet PC hráčům hry navržené přímo pro ně, nikoli jen porty z konzole.

- Kit Harington, hvězda seriálu Hra o trůny (Jon Snow), se stane záporňákem v Call of Duty: Infinite Warfare - takhle probíhalo natáčení:

- Tento víkend je pro majitele Gold účtů Xbox Live zdarma přístupný plný wrestling WWE 2K16. Navíc všichni hráči na X1 a X360 mohou tento víkend hrát online zdarma.

- Na Steamu je zase pro PCčkáře Free-2-Play verze Wasteland 2, ale jen do 13. června.

- Bungie už považují PS3/X360 za výběhové konzole a pokud by je měli podporovat v příštím DLC Rise of Iron, znamenalo by to prý, že by hráči na PS4/X1 (tvořící 90% ze všech) museli přijít o některý obsah. Majitelům PS3/X360 verzí vzkazují, že musejí upgradovat své konzole.

- Ukázka pěkného dynamického pozadí do vaší PS4 na motivy Horizon, dostanete ho jen k předobjednávce:

- Tvůrci Until Dawn ze studia Supermassive Games po osmi letech končí exkluzivní partnerství se Sony a začnou dělat multiplatformní hry.

- Bespin, druhé zásadní DLC pro Star Wars Battlefront, vyjde 21. června pro majitele Season Passu a později pro ostatní, přinese nové hrdiny, mapy a válčení ve velkém měřítku.

- Vyzradil herec přípravu Devil May Cry 5? Pravděpodobně nikoli, narážel jen na staré DmC, nový díl série se tak zatím konat nebude.

- Crackdown 3 na něco vábí novou stránkou.

- Moto Racer 4 bude podporovat virtuální realitu:

- Firewatch pošilhává po vydání krabicovky, zatím to je spíš ve fázi jednání, než že by byla jistá.

- Obchod začal uvádět u Re-Core 28. října, což by od Microsoftu byla poněkud sebevražedná mise.

- Původně kickstarterové RPG Torment: Tides of Numenera bylo znovu odloženo, tentokrát na začátek 2017 kvůli implementaci dalších questů, lokalizacím, vylaďování kvality a další práci, celosvětovým vydavatelem se stal Techland.

- Remedy (Quantum Break) dělají na dvou nových projektech, ani jedním však není pokračování Alan Wake.

- Destiny, Diablo 3 a NHL 16 tento týden vévodí slevám na Xbox Live.

- Padesátičlenné studio Casablanca UbiSoftu v Maroku po 18 letech končí, naposledy se spolupodílelo na Valiant Hearts či Raymanovi, jinak spíš mobilní hry.

- Předávání cen The Game Awards se uskuteční 1. prosince 2016.

- Na E3 uslyšíme i něco o NIOH, slíbili Koei Tecmo.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments