If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno z L.A. - středa, 15. června

Beyond Good and Evil 2, The Last Guardian, Final Fantasy 15...

"Dobré ráno z L.A. (Los Angeles) bude na Eurogameru vůbec poprvé vycházet i během rušného E3 týdne, více telegrafickou formou a nepravidelně (většinou poledne až odpoledne českého času kvůli devítihodinovému rozdílu). Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Na Beyond Good and Evil 2 se pořád pracuje, není zrušeno, ale vleče se, s čímž není šéf UbiSoftu moc spokojen, prý to je vina designéra Ancela, který dělá i Wild. Aneb jak by to asi dopadlo u všech velkých her, pokud by na nich nespolupracovalo deset různých studií Ubi.

- Headsetu pro virtuální realitu PlayStation VR bude při startu 13. října nedostatek kusů, varuje Sony, prý tomu nedostatku nahrává čím dál více indicií.

- Overwatch už má 10 milionů hráčů, nárůst oproti 7 milionům koncem května.

- Sběratelská edice The Last Guardian za 120 dolarů obsahuje sošku Trico, artbook, steelbook a další bonusy.

- I obal základní verze je krásný:

- Viceprezident PlayStation Adam Boyes popřel výmysly, že by prý měli odstranit teaser na Red Dead Redemption 2 (s údajnou přestřelkou v salonu) ze závěru své E3 konference kvůli masakru v Orlandu. Není to založeno na pravdě, scénář a délka konference se prý za poslední měsíce nijak nezměnily.

- Final Fantasy 15 vám překvapivě dovolí zapauzovat boje a promyslet další kroky. Tento tzv. Wait Mode byl implementován na žádost hráčů, kteří neměli rádi boje v reálném čase. Ukázka v 54. minutě E3 prezentace:

- Crackdown 3 sice bude i pro PC, ale je odloženo z léta na rok 2017, "aby poskytlo hráčům zábavu, jakou nikdy předtím nezažili, i vzhledem k rozsahu a velikosti hry". I tato hra bude podporovat Play Anywhere program, takže zakoupení jedné verze vám zpřístupní i tu druhou. K využití nemusíte mít Gold členství na Xbox Live.

- Microsoft nepracuje na vlastní verzi virtuální reality, ujistil Phil Spencer.

- E3 demo God of War běželo v 30 fps na standardní PS4, nikoli na upgradovaném modelu, o framerate ve finální verzi zatím není rozhodnuto. Pěkný nový artwork:

- Do Gears of War 4 budou často přidávány další mapy, celkově se jejich počet zastaví na číslu 24. Režim Horde bude podporován každou mapou.

- Hitman v červenci neplánováně dostane bonusovou epizodu se dvěma misemi (The Icon a A House Built on Sand) ve stávajících lokalitách Sapienza a Marrakesh.

- Jízdní řád Lawbreakers:

- Fallout VR se objeví nejpozději v červnu 2017, upřesnila Bethesda.

- Veškeré přídavky pro Titanfall 2 (mapy i módy) budou dostupné zdarma.

- Injustice potvrzeno v 1080p a 60 fps.

- Důvodem odkladu Sniper Elite 4 na únor je, že Rebellion je malé studio a rozhodlo se upřednostnit VR hru Battlezone pro start PlayStation VR.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments