If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno z L.A. - čtvrtek, 16. června

Zdarma Prince of Persia, mody Skyrimu, více od Kojimy, mody PS4 Fallout 4, odklad Sea of Thieves...

"Dobré ráno z L.A. (Los Angeles) bude na Eurogameru vůbec poprvé vycházet i během rušného E3 týdne, více telegrafickou formou a nepravidelně (většinou poledne až odpoledne českého času kvůli devítihodinovému rozdílu). Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- UbiSoft oslavuje své 30. narozeniny rozdáváním plného Prince of Persia z roku 2003 zdarma, což je součást nové iniciativy UbiSoft Club po vzoru EA. Plnou hru si můžete nechat navždy, příští podobný dárek se dozvíme v půvence.

- Sea of Thieves dle očekávání odloženo na začátek 2017 (E3 demo), někdy okolo února 2017 poblíž Halo Wars 2 a Scalebound.

- Do remasteru Skyrim Special Edition půjde přenést vaše uložené pozice z originálu. Remaster bude 64bitový, což má umožnit nové věci modderům, ale budou muset použít separátní Creation Kit pro upload modů do Bethesdy.

- Death Stranding od Kojimy ještě není v plném vývoji, půjde o akční hru, avšak ne úplně typickou. Ten E3 teaser vznikl za dva měsíce přímo ve studiu (nebyl outsourcován specializovanému trikovému studiu, jak bývá zvykem). Běží v reálném čase, byť o enginu finálně stále nemá jasno. Jinak nepočítejte s tím, že si ho zahrajete (na rozdíl od dema P.T.).

- Microsoft potvrdil, že nejprve už 2. srpna uvede na trh nejdražší, 2 TB harddiskový model Xbox One S a až potom verze 500 GB a 1 TB.

- Blíží se uzavřená beta modů v PS4 verzi Fallout 4, s omezením velikosti na 900 MB (prý se časem zvýší), bez podpory zvuků a zatím s využitím textur z PC verze, což na PS4 může způsobit potíže s výkonem a pamětí.

- Kratose v rebootu God of War nebude dabovat původní herec z předešlých dílů, TC Carson, podle něj se Sony rozhodla vydat jiným směrem.

- Slavný filmový režisér Michael Bay a tvůrce Transformers prý chystá nový akční titul pro virtuální realitu se svým startup studiem The Rogue Initiative.

- Bližší představení updatu firmware Xbox One o nové funkce Clubs a Arena, kde snáze najdete protihráče do mulťáku a vytvoříte komunitu kolem oblíbených her:

- Titanfall 2 využije více různých cloudových systémů po celém světě než jednička u Microsoftu, kam měli hráči z některých vzdálených regionů horší konektivitu. Ve dvojce počítají s využím síťové infrastruktury od Azure, Google i Amazonu.

- Tvůrce Dawn of War 3 by si přál, aby se jeho hra prosadila v elektronických sportech, ale multiplayer z ní ukáží až později.

- Podle Microsoftu nic nebrání tomu, aby se Halo 6 objevilo i na PC, na rozdíl od předešlých dílů.

- Také hru Vampyr budete moci celou dohrát, aniž byste někoho zabili, podobně jako Dishonored 2.

- Ředitel vývojářů nové Zeldy přiznal, že tablet GamePad z Wii U narušuje plynulost hraní. Přirovnal to ke koukání do mapy v mobilu během řízení auta, které také rozptyluje od soustředění se na jízdu.

- UbiSoft je přesvědčen, že příští konzole Nintenda, NX, znovu zaujme ztracené publikum po Wii U.

- Není moc pravděpodobné, že by PS4 Neo do sebe zakomponovala výpočetní jednotku PlayStation VR, praví zvěsti z Game Informeru.

- Intro a outro Overwatch předělané do anime stylu:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments