If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dodatečné detaily o World of Warcraft: Dragonflight

+ obrázky.

Prakticky vše, o čem jsme referovali na základě úniků dříve, se potvrdilo. Na homepage se už můžete zaregistrovat do bety.

Takže další datadisk pro World of Warcraft se skutečně jmenuje Dragonflight, ale zatím nemá datum vydání.

Vezme vás na ostrovy Dragon Isles, které jsou domovem draků. Příběh je o tom, že se draci po deseti tisící letech vrátili domů, včetně destruktivního černého draka.

Se zvýšeným maximálním levelem na 70 navštívíte čtyři nové oblasti - Waking Shores, Ohn’ahran Plains, Azure Span a Thaldraszus.

Nová rasa Dracthyr si libuje v útocích na nepřátele z dálky, stejně tak poskytuje uzdravení spojencům. Dedikovaná třída Evoker míchá magii draků a útoků na dálku, se dvěma druhy Devastation a Perseveration.

Všichni hráči se zde budou moci naučit umění létání na dracích, kteří je budou doprovázet a bude možné je široce přizpůsobit. Nový systém talentů má nabídnout více kreativních voleb bez kompromisů, včetně nových nástrojů pro výrobu, nové výbavy a systému specializací.

Krom toho se těšte na nový raid, který vás vezme do pradávného vězení, dále na nové dungeony, pevnost atd. Rozšíření jinak překope ve hře uživatelské rozhraní, i změní minimapu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

World of Warcraft: Dragonflight

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments