If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co-op a editor Dante's Inferno později

Souboje ve vašich arénách proti bazarům.

"V Dante's Inferno je reklama na co-op mód (souboje v arénách, které si mohou hráči sami designovat) ve dvou hráčích! Bude ke stažení od konce dubna," nadšeně napsal do redakce Eurogameru svůj objev recenzent Martin Zavřel někdy v polovině ledna po prvním spuštění novinářské review-verze. Vzhledem k vázání embargem jsme si to tehdy museli nechat jen pro sebe. Dnes už to tajné není, protože první lidé ve světě rozbalili hru koupenou normálně v obchodě a šoupli onen klip na YouTube.

Přídavný balíček pro pekelnou rubačku od EA a Visceral Games se jmenuje Trials of St. Lucia. Váš kamarád se v kooperativní hře ve speciálních úrovních zhostí právě role svaté Lucie vymyšlené pro dílo italského spisovatele Dante Alighieriho.

Zajímavé je, že přiložen bude prý robustní editor misí, který vám dovolí vytvořit vlastní mapy v Pekle. Dokonce je budete moci sdílet pro ostatní na internetu a naopak stahovat uživatelský přídavný obsah, stejně jako třeba v LittleBigPlanet. To od takové singleplayerové hry dopředu nikdo nečekal.

Tento stáhnutelný přídavek vyjde až 29. dubna a jeho cena není známa. Zůstává otázkou, zda co-op a editor už neměly být obsaženy v základní hře Dante's Inferno.

Celé to trochu zavání šitím na míru protibazarové politice výrobce, který vypustí dodatek schválně až 3 měsíce po vydání. Odradí čekání na něj aspoň část hráčů od toho, aby Dante's Inferno (typickou hru ze žánru pro zabavení se na pár dnů) střelili po dohrání do bazaru nebo to nebude mít žádný efekt?

Recenzi Dante's Inferno publikujeme ve středu 3. února v podvečerních hodinách, do kdy platí celosvětové embargo stanovené Electronic Arts, která Eurogamer.cz dodržuje.

Comments