If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dohrání inFamous: Second Son na PS4 vám bude trvat 10 až 12 hodin

Destrukce jsou permanentní a byly zrušeny některé schopnosti.

Sucker Punch se už dříve nechali slyšet, že chystaná PS4 exkluzivita inFamous: Second Son nebude mít multiplayer, takže se spousta hráčů ptá, na jak dlouho jim ta hra tedy vydrží. Prozradil to spoluzakladatel společnosti Chris Zimmerman v livestreamu na serveru Destructoid.

Vysvětlil, že k dohrání hlavního příběhu budete potřebovat 10 až 12 hodin, ale ještě jsou tu věci na sbírání a vedlejší mise. Záleží také na tom, jak budete hrát. Pokud si zvolíte hrát na záporáka, což znamená, že musíte ničit všechno, co vám přijde do cesty, dohrání bude trvat zhruba 10 hodin.

Hra je navíc dost odlišná podle toho, zda budete hodní nebo zlí, takže se dá dohrát minimálně dvakrát různě.

Chris Zimmerman také mluvil o různých schopnostech, které budete ovládat. Tedy, přesněji řečeno o schopnostech, které nakonec ve hře nejsou, ale experimentovali s nimi. Jednou takovou je například možnost ovládat železo, ale prý jim přišlo, že takové věci už někde byly a nejsou tedy tak zajímavé.

Povídal také o destrukcích, které jste mohli vidět v různých gameplay videích a trailerech. Destrukce prostředí je podle jeho slov permanentní, což znamená, že co zničíte, už zůstane zničené.

Comments