If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Project Natal namísto TV ovladače

Pouhým pohnutím ruky přepnete program.

Marc Whitten, generální manažer Xbox Live, se domnívá, že Project Natal bude pro televizní průmysl největší skok od času dálkového ovladače!

Whitten totiž anoncuje, že dálkové ovladače jsou dnes už poněkud komplikované. Zatímco ovládání nejenom TV pomocí pokrokové technologie Projectu Natal by naopak mělo být nesmírně snadné a intuitivní.

Whitten to přitom vidí následovně. Pouhým pohnutím ruky bude možné změnit televizní kanál. A hlasem půjde spustit požadovaný program. Budoucnost by dokonce mohla být taková, že Natal rozezná konkrétního uživatele nacházejícího se v místnosti - podle jeho vzhledu a hlasu, a bude s to automaticky najít a následně spustit jeho oblíbený kanál.

Dovolte mi osobní vstup. Uvedené by se - dle mého názoru, mohlo spojit s rodičovským zámkem, znemožňujícím našim ratolestem sledovat "závadný" obsah. A potom by bylo třeba nastavení určitých priorit, ve smyslu nejvyššího oprávnění pro sledování TV. Protože není nic horšího, než když v napínavých fotbalových okamžicích drahá polovička přepne program na právě začínající telenovelu:o)

Tagged With

Comments