Skip to main content

Domácí FPS/RTS směs Silica dnes vstupuje do předběžného přístupu

+ nízká cena, stream s Markem Španělem.

Vývojáři z Bohemia Interactive hlásí, že zájemci o nedávno oznámený sci-fi titul Silica mohou začít oblékat skafandry a nabíjet své pulzní pušky.

Crossover klasické strategie a FPS akce totiž do předběžného přístupu platformy Steam vstoupí již dnes, 3. května 2023. Cena hry je v Early Access stanovena na 20 dolarů, po skončení předběžného přístupu pak na 25 dolarů.

"Za necelý měsíc tato nevšední kombinace žánrů vzbudila zájem hráčů po celém světě, o čemž svědčí přes 90.000 wishlistů ve službě Steam a rychle se formující komunita na Discordu. V této době vývojáři představili také pohled za oponu vývoje hry a ukázky hraní za lidskou frakci a za původní obyvatele pouštní planety Baltarus – herního světa Silica."

Hra zůstane v předběžném přístupu 9-12 měsíců, během nichž plánuje hlavní vývojář Martin „Dram“ Melichárek implementovat řadu významných rozšíření a funkcí vzešlých z požadavků komunity hry.

Dnes od 17:00 bude na Twitch kanálu hry probíhat release day stream právě s hlavním autorem hry Martinem „Dram“ Melichárkem a Markem Španělem, CEO Bohemia Interactive.

Read this next