If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Domácí survival Vigor oznámen i pro Switch

Druhá platforma po Xboxu + uzavřená beta.

Survival a lootovací hra, která díky Free-2-Play dostupnosti zaujala přes 4 miliony hráčů (viz infografika), míří na další platformu.

Po exkluzivitě Xbox One si Vigor jako další zahrají majitelé hybridní konzole Nintendo Switch, což je posloupnost platforem, která rozhodně nebývá obvyklá.

Hráči se tak budou moci prohánět nebezpečnou divočinou nejen u svých televizí, ale vzít si celé dobrodružství kamkoliv na cesty. Díky možnostem Switche tak nemusí fanoušci opouštět bojiště za žádných situací a mohou se zapojit do hry během cest, pobytu na chalupě nebo jen z pohodlí gauče tak jako dosud, uvedlo domácí studio Bohemia Interactive.

Všichni zájemci si mohou Switch verzi vyzkoušet již v uzavřené betě, která poběží od 9. dubna do 16. dubna. Byla oznámena během pravidelného streamu Nintendo Direct. Registrovat do bety se může každý majitel Switche na této stránce do čtvrtka 2. dubna.

"Rozhodli jsme se, že je čas udělat další krok po vydařeném období exkluzivity na konzoli Xbox. Poválečné Norsko plánujeme otevřít novým hráčům, konkrétně majitelům konzole Nintendo Switch. Zatímco ve verzi pro Xbox Outlandeři ochutnají příchod nové sezóny, Closed beta poběží ve speciální verzi," říká vedoucí projektu Petr Kolář.

Tagged With

Comments