If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Doplňující detaily o Little Hope

Z tiskovky + obrázky.

Pár dnů po plnohodnotném traileru dorazila tisková zpráva domácího distributora s doplňujícími detaily a obrázky z hororu od Bandai Namco a Supermassive Games.

Již brzy bude v prodeji nová hra z hororové série The Dark Pictures Anthology odehrávající se v odlehlém městečku Little Hope střežícím děsivé tajemství... Hra The Dark Pictures Anthology: Little Hope bude v prodeji již toto léto krabicově na PlayStation 4 a Xbox One (digitálně i na PC).

The Dark Pictures Anthology je série samostatných hororových her se silným příběhem s bohatým větvením. Každá z her přináší zcela nový příběh, prostředí, nové postavy a 2 módy pro více hráčů - sdílený příběh „Shared Story" s přítelem online nebo speciální tzv. pass-the-pad offline mód „Movie Night" pro až 5 hráčů. Každá hra v rámci série je vyprávěna z perspektivy kurátora, vševědoucího pozorovatele zaznamenávajícího příběhy života a smrti.

Little Hope je druhou hrou ze série The Dark Pictures Anthology. Čtyři studenti a jejich učitel, kteří se ocitnou uvězněni a naprosto izolováni v opuštěném městečku Little Hope, musí uniknout před děsivými přízraky, kteří neúprosně usilují o jejich životy prostřednictvím neproniknutelné mlhy.

Hrajte online s jedním přítelem nebo až s 5 přáteli v unikátním offline módu, sdílejte svůj příběh a moudře spolupracujte, abyste zachránili všechny postavy. Buďte ale opatrní, protože možná už dávno nemáte kontrolu nad vlastním osudem...

Comments