If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dopravní prostředky z Far Cry 5

Největší deviza hry?

Spolupráce IGN a UbiSoftu pokračuje v krátké době už s třetím vývojářským deníčkem, který se po psovi a zvířatech věnuje dopravním prostředkům z brzkého Far Cry 5 (Alza.cz).

"Strávili jsme spoustu času s tím, aby pohybovadla působila realisticky," říká výkonný producent Dan Hay. Každé prý bude mít v herním světě svůj účel a ve smyslu příběhu budou mít i určitou osobnost, proto má i každý dopravní prostředek své jméno. Pod tím si představte třeba malý hydroplán, který rodina vlastní několik generací, ale byl ji kultem ukraden, takže po vás postava v NPC animačce chce, ať jim ho pomůžete dostat zpět.

Jinou postavou v odlišné oblasti hry je pilotka Adelaide Drubman neboli The Chopper Queen, která vlastní malý vrtulník. Ten si budete moci přivolat, aby vám píchl v nesnázích, protože je vybaven kulomety s velkým zásobníkem. Jiným vozidlem se stane kamion, který rozdrtí vše, co mu stojí v cestě, přičemž vám budou v kabině hrát rockové vypalovačky. Pak ve Far Cry 5 najdete klasický vůz třídy muscle, který je dle producenta neodmyslitelně spjatý s Amerikou a při jízdě máte pocit, že život má smysl.

Veškeré dopravní prostředky si budete moci přizpůsobit k obrazu svému, změnit jejich barvu, výbavu či zbraně, takže třeba na letadlech můžete mít rakety, bomby či střílnu. UbiSoft prý chtěl poskytnout hráčům co nejvíce možností, jak vozidla využít v jejich herním stylu a strategii při řešení situací.

Comments