If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dragon Age 4 oznámení má být úplně o ničem

Hra je roky daleko.

Jste-li nažhaveni na to dopředu avizované oznámení nového Dragon Age (Alza.cz), chtělo by to krotit vášně.

VentureBeat totiž ze svých zdrojů zjistil, že na pátečních The Game Awards má jít pouze o velice formální záležitost.

"Vydání je minimálně ještě tři roky daleko, EA se ani zatím definitivně nerozhodli, jestli ponese název Dragon Age 4 nebo něco jiného," uvedl server.

Na hře se prý v uplynulém roce takřka nic neudělalo, protože se všichni soustředili na Anthem, ani se nehodila do obchodního modelu BioWare s tituly coby živými službami.

Takže z nástupce Inquisition zřejmě neuvidíme lautr nic, protože není ani zdaleka připraven, leda tak nějaký renderovaný filmeček či teaser. Čili něco jako v případě Starfield a The Elder Scrolls VI od Bethesdy na E3 - jen takové potvrzení, že se něco kutí, aby fanoušci moc neremcali kvůli Anthem, ale zatím nic více.

P.S. celé to přichází zrovna v době, kdy Mike Laidlaw, šéf série Dragon Age, bývalý zaměstnanec BioWare, začal pracovat pro Ubisoft Quebec (hlavní autoři Assassins Creed Odyssey) coby kreativní ředitel na ještě neohlášeném projektu. Prý bylo jen otázkou času, než se vrátí na scénu AAA titulů, jen hledal ten pravý titul a tým. Tahle pobočka nedávno vypsala 200 pracovních míst, takže se zdá, že by vedle dalšího Assassina mohla paralelně chystat ještě další hru, že by tedy ambiciózní fantasy RPG...?

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments