If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dragon Age II se pojistí vůči bazarům

Po vzoru Cerberus NT z Mass Effectu 2.

BioWare potvrdili, že Dragon Age II obsáhne systém na stahování DLC podobný Cerberus Networku z Mass Effectu 2. To znamená, že vydavatel chce především zabránit handlování hry v bazarech.

"Něco takového určitě uděláme. Zatím jsme přesně neoznámili, jak to bude vypadat, ale určitě to bude něco ve stylu Cerberus Network pro stažitelný obsah," řekl výkonný producent Mark Darrah v rozhovoru se serverem Joystiq. Podle všeho by se tento systém měl jmenovat Well of Souls.

Zajímavá je i zpráva o tom, že jednotlivá rozšíření by měla být podstatně rozsáhlejší. "DLC pro Dragon Age II chceme udělat mnohem větší. Budou na nich pracovat rozsáhlejší týmy, obsáhnou víc nových prostředí i unikátních monster, aby jim hráči věnovali tu správnou pozornost."

Když si tedy dáte dvě a dvě dohromady, vychází z toho jasná zpráva: stažitelné přídavky pro Dragon Age II byste si rozhodně neměli nechat uniknout a protože k nim budete potřebovat originální kopii, musíte se vyhnout bazarům.

Anebo si hru klidně koupíte v second-handu, ale za aktivaci tohoto ekvivalentu Cerberus Network si podobně jako u Mass Effectu připlatíte - a tím tak vydavateli odvedete peníze, o které přišel při vašem bazarovém nákupu.

Comments