If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dragon Age jen za 599 Kč

Víkendová sleva se vrací s Hrou roku 2009.

Hra roku 2009, jak ji zvolili čtenáři Eurogameru, a hra, která od nás dostala ultímátní desítku, se dá o víkendu pořídit velmi výhodně, pokud ji ještě čirou náhodou nemáte. Herní obchod Xzone asi nemohl pro restart své oblíbené akce Víkendová sleva vybrat vhodnější titul než tento.

Od dnešního večera do pondělního rána nabízí fantasy RPG Dragon Age: Origins (Prameny) pro PC v češtině za pouhých 599 Kč. Kusů má být k dispozici dostatek, knižní průvodce byl rozebrán po vydání a jeho dotisk EA neplánují.

599 Kč je poloviční částka oproti běžné doporučené ceně 1099-1199 Kč, kam se příští týden zase vrátí. Pode našich informací se tato sleva v nejbližší době určitě opakovat nebude. Zlevněna je též X360 a PS3 verze Dragon Age na 799 Kč, přičemž běžně za ní dáte 1599-1799 Kč. Zbývá jen mít ty desítky hodin času na hraní...

"Víkendová sleva si získala respekt nejen díky nízkým cenám oproti běžnému prodeji, ale i velmi kvalitním výběrem titulů, které se v ní většinou objevily jen pár měsíců pár vydání. Koupit hru ve Víkendové slevě je něco jako najít poklad," konstatoval manažer obchodu Xzone Martin Schovanec.

Jak Víkendová sleva funguje? Pro získání Dragon Age: Origins za 599 Kč je potřeba ho objednat během víkendu 20.-21. února na e-shopu a hned v pondělí vám bude odeslán. Nebo je tu ještě možnost vyzvednout si hru na některé z kamenných poboček Xzone podle jejich otevírací doby o víkendu, případně si ji tam rezervovat a vyzvednout nejpozději do středy (bez rezervace není na slevu nárok). Více informací zde.

Comments