If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Drby o nové značce From Software - Phantom Wail

Prý žádné Bloodborne 2 na E3.

Na Redditu se objevily drby o údajné příští hře od tvůrců Dark Souls (Alza.cz) a Bloodborne, japonských From Software. Zatím to je nutno brát jako neověřené info, ale ani nepopřené. A mít na mysli, že před konáním nejdůležitější výstavy si mnozí rádi utahují z okolí spekulacemi kompletně vycucanými z prstu.

Tato nová značka se prý má jmenovat Phantom Wail a být plodem spolupráce se Sony, což opět znamená exkluzivitu pro PS4. Pravil tak údajně věrohodný insider, který rovněž zmínil, že vysněné Bloodborne 2 na E3 neuvidíme.

Phantom Wail se má odehrávat v prostředí jak vystřiženém z pradávných Aztéků či Mayské civilizace. Soustředit se prý bude na boj na férovku, styl martial art.

Tradiční zbraně na blízko jako hůl sice budou přítomny, ale hra se kolem nich už nemá točit - namísto toho budete přizpůsobovat k obrazu svému a vylepšovat své speciální pohyby (pouze vašeho těla a údery končetinami) a bojový styl. Zhruba něco jako v nedávném Nioh.

Źánrově to prý bude stále temné fantasy, známý styl ze série Souls. Ovšem připomínáme, že nic z toho zatím není oficiální cestou potvrzeno. Jak by se vám něco takového zamlouvalo? Více na Redditu.

Comments