If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Driver: San Francisco a Anno 2070 kvůli DRM nefungují

Ubisoft na tom prý pracuje.

aktualizace: Driver: San Francisco by už měl jít alespoň v offline režimu, Anno 2070 funguje v offline režimu a online funguje pomocí návodu, který je dole. Co podle diskuzí stále nefunguje jsou uložené pozice v Assassins Creed: Revelations, pokud je máte na serverech Ubisoftu a nemáte je zálohované u sebe na HDD.

Společnost Ubisoft už dopředu avizovala, že budou vyměňovat servery, což znamená, že dojde k výpadku i serverů zajišťujících provoz Ubisoft DRM. Říkali ale, že to ovlivní jen pár her. Jak se zdá, vůbec nečekali tak dalekosáhlé důsledky.

Lidé na oficiálních fórech si stěžují, že nemohou pustit ani singeplayer část Driver: San Francisco, nefunguje také Anno 2070. Přitom Ubisoft v tiskové zprávě Driver: San Francisco přímo zmiňoval a tvrdili, že hra nebude výměnou serverů nijak ovlivněna.

"Zjistili jsme, že někteří lidé se nemohou připojit k serverům s hrami, o kterých jsme mysleli, že budou hratelné," píše Ubisoft na Twitteru. "Pracujeme na tom a budeme o vývoji informovat."

Zatím zveřejnili alespoň návod na Anno 2070. Hru prý máte spustit v offline režimu, pak se máte zkusit přihlásit přes svůj účet a hra by se měla nakonec připojit a dostanete možnost nakonec i hrát online.

Ubisoft servery vyměňuje, protože si pořídili vlastní. Dříve měli servery pronajaté od dalších firem.

Stěžují si i hráči Assassins Creed Revelations, což je další hra, která neměla být ovlivněna migrací serverů. Jelikož ale nefunguje Uplay, spousta hráčů měla své uložené pozice v Revelations pouze na serverech a nemohou se k nim nyní dostat.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Anno 2070

PC

Driver: San Francisco

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments