If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Druhá epizoda The Wolf Among Us opět odložena

Telltale se strašně omlouvají + problém s cenou Season Pass.

Aby se něco takového přihodilo právě teď - když oznámili Hru o trůny a Tales from Borderlands, takže to navenek vypadá jako jejich vzetí si příliš velkého sousta, viz GLOSA - si asi Telltale Games přáli nejméně ze všeho.

Druhá epizoda pohádkovo-detektivní adventurní série s prasátkem The Wolf Among US totiž nestihne ani leden, jak bylo slíbeno, a vyjde až první týden v únoru.

Jedná se už o několikátý odklad, původně se Smoke and Mirrors měla objevit koncem loňského roku, avšak to by kolidovala se startem druhé řady Walking Dead, s nímž se mělo každý měsíc střídat. Druhá epizoda se tak objeví až tři měsíce po úvodní kapitole z října (naše recenze), čemuž Valve s Half-Life pořád mohou závidět.

"Ve spolupráci se všemi partnery (Xbox, PlayStation, Steam, Apple) tvrdě pracujeme na co nejrychlejším vypuštění. Dlouhého odkladu této epizody je nám velice líto, sešlo se hned několik neobvyklých okolností, které nám nepřály, nehledě na zdržení kvůli Vánocům. Už se to znovu nestane," omlouvá se Kevin Bruner, spoluzakladatel Telltale fanouškům. Podle něj se mají na co těšit, neboť tato epizoda je prý výborná.

Co asi zůstane neadresováno, je související, nepříliš známý problém se Season Pass (opravňujícím k přístupu ke všem pěti dílům The Wolf Among Us). Ten, kdo si ho koupil v říjnu za původních 15 dolarů, se cítí být podveden, protože Season Pass byl o Vánocích zlevněn na 10 dolarů, avšak další epizody nikde a člověk tak v mezidobí nedostal lautr nic. Přitom by měl být asi správně naopak odměněn za jeho důvěru v sérii a předplacení si celé série dlouho dopředu. Telltale zřejmě zapomněli říct partnerům, aby stopli naplánované marketingové aktivity?

Video z první epizody
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments