If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Druhá řada Zaklínače na Netflixu lineárnější a později

+ časová infografika k první řadě.

Z televizní adaptace Zaklínače se stal takový fenomén, o jakém možná ani tvůrci nesnili. Viz i modifikace či opětovný, rekordní zájem o hru.

Vzduchem proto logicky létala otázka, co bude následovat, resp. kdy dorazí pokračování. Musíte si však na něj počkat podstatně déle, než se myslelo.

Lauren Hissrich, producentka seriálu pro Netflix, se na Redditu vyjádřila, že nechtějí nic uspěchat, protože by to nikomu neprospělo.

"Zatím nemáme přesné datum, ale určitě to bude až někdy v roce 2021".

Netflix se momentálně teprve chystá na zahájení výroby druhé řady, takže natáčení nějaký čas zabere.

Zatím víme jen to, že druhá řada má mít mnohem lineárnější zápletku než ta první (která položila základ o herním světě, když se soustředila na krátké příběhy) díky tomu, že se už střetly osudy tří postav. Druhá řada tedy pravděpodobně bude více o Ciri a Yenn.

Autorka se také poučila v psaní mnohem kratšího scénáře, aby se pak nemuselo tolik škrtat při střihu. V první řadě se původně zamýšlelo mít ještě čtvrtou linku o Renfri v jejím dětství, ale ta pak byla vyhozena, protože byla matoucí, a musely se kvůli tomu některé scény dotáčet.

Aby těm, kteří už první řadu mají za sebou, ukrátil čekání, publikoval oficiální infografiku s časovým přehledem událostí z první až osmé epizody první řady. Aneb co vše potkalo tři postavy (Geralt, Ciri, Yennefer) během 53 let, které seriál dosud pokryl - mezi 1210 a 1263.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments