If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Druhá světová v Bad Company 2?

Vypadá to na boje na japonském ostrově.

Aktuálně, skrze demo testované válčení ve hře Battlefield: Bad Company 2, má nachystané jedno velké překvapení. Díky ratingovému hodnocení hry totiž vyšlo najevo, že se v ní podíváte i do minulosti.

Ano, už dříve v Dice avizovali podporu zbraňového arzenálu z Battlefield 1943. Nyní je ovšem venku ještě info, že se zde patrně dočkáte i misí zasazených do druhé světové války. V rámci ratingového zhodnocení padla totiž zmínka o skutečnosti, že v singleplayerovém módu hráče čekají mise na blíže neurčeném japonském ostrově právě během druhé světové.

A až poté že se přesunou do moderního věku, kde se nadějí rozmanitého herního prostředí - džungle, pouště, či zasněžených lokací. V případě největšího válečného konfliktu minulého století se nabízí, že Dice chtějí znát mínění veřejnosti na vlastní zpracování tolik "profláklého" FPS tématu.

Pro ratingovou úplnost zbývá ještě dodat, že postavy ve hře ve víru boje, jakož i v nehratelných sekvencích, nešetří vulgárními výrazy. Poslechnout si je v plné hře budete moci dne 5. března, kdy Battlefield: Bad Company 2 vychází ve verzích pro PC a konzole PS3 a X360.

Comments