If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Druhá záplata pro Modern Warfare 2

Útrum s nekonečným množstvím munice.

Těsně před vánočními svátky se objevil v pořadí již druhý patch pro střílečku Modern Warfare 2 a to pro konzoli X360, kde nabral díky nezbytnému certifikačnímu procesu malé zpoždění. Kupř. na PS3 byl totiž ke stažení o pár dnů dříve. Čímž je tak zkompletované jeho vydání pro všechny platformy, včetně PC.

Patch opravuje některé mrzuté chyby ve hře jako je nekonečné množství munice, potíže s privátními zápasy, kde jste mohli mnohem snáze dosáhnout vyššího levelu, a vyvažuje použití jedné konkrétní zbraně - brokovnice Model 1887. Za pozornost stojí, že jde o v pořadí již druhý patch během jednoho měsíce, který reaguje na připomínky a stížnosti herní komunity ohledně lepšího vybalancování hratelnosti. V Infinity Wards se tedy opravdu snaží vycházet fanouškům hry vstříc, což je prima.

Snad ve firmě dokážou a zvládnou v tomhle trendu i nadále pokračovat, aby tak dostáli prestižnímu ocenění z nedávné doby. Modern Warfare 2 byl totiž vyhodnocen jako hra s nejlepším multiplayerem (a současně nejlepší střílečka) v rámci každoročního Spike Video Game Awards.

Comments