If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Důkaz, že se chystá placení Call of Duty

Nahrávka menu ukazuje novinku.

Hrajete rádi multiplayer v Modern Warfare 2? Rádi to dělají miliony dalších lidí a jak se zdá, Activision opět myslí obchodně. Když miliony lidí baví hrát online část hry, proč by za ni měsíčně neplatili?

O tom, že by měl Activision zprovoznit placenou online část svých her, se mluví už nějakou dobu a nedávno o tom spekuloval také analytik Michael Pachter, který si myslí, že když se zpoplatní online část často hraných her, zvýší se i prodeje jiných.

Že se něco chystá dokazuje toto video na YouTube. Hráč se na něm chce připojit ke hře svého kamaráda, ale Xbox Live mu nabídne menu s nadpisem "Modern Warfare 2 Membersh", což jistě má znamenat Membership. Máte možnost přidat Microsoft Points a zakoupit si své členství, čímž získáte možnost hrát online hru.

Těžko říct, jak se toto menu takto předčasně do hry dostalo, nejspíš nějakou nehodou, ale pokud se dá věřit jeho pravosti (rozhodně tak vypadá), Activision už je ve svých plánech očividně tak daleko, že uzavřel už i partnerství s Microsoftem, který pro ně vyrobil menu.

UPDATE: Komunitní manažer Treyarchu ale na svém Twitteru napsal, že v Black Ops se žádný placený multiplayer nečeká. Stejně tak se k videu vyjádřili v Infinity Ward. Robert Bowling napsal: "Pro Call of Duty a Modern Warfare 2 nikdo platit nemusí a ani nebude muset.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles