If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Důkazy o Gears of War pro Kinect

Ve hře nebudete ovládat pohyb postavy.

Pro Kinect by mohlo ještě letos vyjít několik hardcore her, v čele s Gears of War. Nejmenované zdroje prozradily Kotaku, že Gears of War pro Kinect má být skutečně ve vývoji. Má se prý jednat o střílečku "na kolejích", tedy bez možnosti ovládat pohyb postavy. Hráč by tak podobně jako například v nedávném Dead Space: Extraction ovládal pouze střelbu.

Gears of War pro Kinect má údajně využívat některé události a prvky z Gears of War 2, nikoliv ze třetího dílu. Ten nemá mít s Kinectem podle Cliffa Bleszinskiho nic společného. Mezitím si Epic zaregistroval ochranou známku Gears of War: Exile, což by mohla být právě hra pro Kinect.

K velkému odhalení jakéhosi Gears of War projektu mělo dojít loni na předávání cen VGA, ale Epic na poslední chvíli vycouval s tím, že hru odhalí později. Dočkat bychom se tak mohli buď na GDC, nebo nejpozději na E3.

Kotaku se dokonce podařilo získat obrázek ze starého koncept dema, na kterém má hráč ruku u ucha - Marcus ve hře také a mluví tak s někým přes radio. Jak odhalil další důvěryhodný zdroj pro Kotaku, obrázek již nemusí být reprezentativní a finální produkt může vypadat jinak.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments