If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dvě různé edice Trine 2 pro domácí trh

S materiály ze sběratelské verze a jedničkou zdarma.

Po včera recenzovaném Raymanovi a po dříve hodnoceném TinTinovi k nám brzy zavítá další nadějná plošinovka Trine 2. Postará se o to 9. prosince Comgad, který ji také počeští.

Hra bude k dispozici ve dvou různých verzích. Krabicová verze za 399 Kč bude obsahovat veškeré materiály ze sběratelské verze, konkrétně tištěný barevný artbook, oficiální soundtrack a kód pro stažení anglické verze prvního dílu Trine. Digitální varianta dvojky, která bude ke stažení z Click2Play, má ze zmíněných bonusů obsahovat pouze soundtrack, ovšem její cena bude o něco nižší (329 Kč).

"Trine 2 je netrpělivě očekávaná fantasy plošinovka s propracovanou fyzikou, která obsahuje i kooperativní online režim pro více hráčů. V tomto pokračování nejstahovanější hry z E3 2009 (podle GameSpot.com) opět vystupuje trojice hlavních hrdinů z prvního dílu - silný rytíř, rychlá zlodějka a vynalézavý čaroděj. Společně prožívají další dobrodružství, které přináší novou akci, rébusy a hlavně online režim, v němž mohou společně hrát až tři účastníci," píše se v oficiálním popisku od Comgadu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Trine 2

PS3, Xbox 360, PC, Mac

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments