If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dying Light 2 Stay Human odhaluje novou ukázku hratelnosti a hlásí dokončení

Souhrn 5. epizody Dying 2 Know.

Před pár dny Techland vydal pátou epizodu originálního seriálu Dying 2 Know (D2K), který vytvořil, aby hráčům poskytl informace o světě hry Dying Light 2 Stay Human. Touto epizodou provázel dabér Jonah Scott a streamerka Leah, kteří divákům představili zcela nové video s dosud nezveřejněnou ukázkou ze hry a novými podrobnostmi o příběhu a herním parkuru.

Tématem epizody byla nová ukázka hratelnosti a hlavní producent Dying Light 2 Stay Human Korlen Jaskuła provedl hráče zcela novým videem, které jsme ještě neviděli. Video se odehrává na začátku příběhového oblouku a sleduje Aidena, který se snaží zjistit podrobnosti o své pohřešované sestře. Nová hra se odehrává 22 let po prvním dílu a bude obsahovat dvakrát tolik parkurových pohybů.

Rovněž jsme se dozvěděli, že tvůrčí soutěž Dying Light 2 Stay Human byla prodloužena až do 10. ledna 2022. Techland vyzval hráče, aby vytvořili vlastní obsah inspirovaný hrou a získali šanci vyhrát úžasné speciální ceny. Pravidla a možnost se zúčastnit najdete online zde.

Během minulého víkendu získalo Dying Light 2 Stay Human status gold, což znamená, že hra je připravena k vydání a nyní je možné začít vyrábět disky, aby se stihly dostat do obchodů na den premiéry 4. února 2022.

„Máme z toho velkou radost a nyní máme skutečně pocit, že se nám to doopravdy podaří! Po tolika letech tvrdé práce se hrdě těšíme na vydání Dying Light 2 Stay Human," řekl hlavní herní designér Tymon Smektała. Rovněž zmínil, že práce ještě neskončila a že status gold není čas, kdy by měl tým zpomalit, nýbrž pracovat ještě usilovněji. „Je to tady. Poslední a klíčový okamžik. Hra je připravena k výrobě, ale my nezpomalíme. To, že je hra hotová a že jsme dosáhli statutu gold dva měsíce před vydáním, je skvělé znamení, ale neznamená to, že jsme hotovi. Ještě pořád musíme přidat pár vylepšení a úprav a implementovat zpětnou vazbu od komunity, ale základ je solidní a hratelný. Jsem na celý tým nesmírně hrdý!"

Hra Dying Light 2 Stay Human, kterou vydává Techland, vyjde 4. února na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S. Všechny předobjednávky budou obsahovat exkluzivní digitální Reload Pack s jedinečným kostýmem, zbraní a skinem padáku. U všech platforem budou k dispozici české titulky.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments