If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čeština pro Sniper Contracts a Bee Simulator malinko později

Comgad se omlouvá.

Domácí distributor zveřejnil malé varování pro čekatele na překlady jeho dvou listopadových her o simulaci života včely a střílečky s odstřelovačem na Sibiři.

Potkal je drobný problém podobně jako v říjnu s Farming Simulator 19 na Xboxu, ale je sympatické, že se k tomu Comgad staví čelem a otevřeně o tom komunikuje.

Čeština pro Bee Simulator je prý již zcela hotová a implementovaná, do hry se však dostane až s prvním patchem po vydání z důvodu dřívějšího odevzdávání patchů Sony a Microsoftu.

U hry Sniper Ghost Warior Contracts se zase opozdila implementace a češtinu očekává do tří týdnů po vydání. To se ovšem týká jen konzolí, PC verze bude v češtině hned ode dne vydání.

"Lokalizace her do češtiny je naší prioritou a vnímáme ji jako nedílnou součást naší práce, ne vždy je ale v našich silách zajistit ji na den vydání (většinou je na vině implementace). I v průběhu příštího roku se tak budeme nadále snažit o co nejlepší české lokalizace do co nejvíce titulů, včetně již ohlášených her Cyberpunk 2077 a Gods and Monsters," uvedl Comgad na facebookové stránce.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments