If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Eurogamer E3 blog - Den D mínus 1

V deprimujícím hotelu noc před startem.

Pro mě pořád Den D mínus 1 aneb pondělí, tady v Los Angeles jsme totiž o 9 devět hodin pozadu. V době, kdy čtete tyto řádky, je už ale v Čechách úterý a výstava E3 de facto oficiálně odstartovala. Po tom, co předvedl Microsoft na své konference, se na ní snad už nikdo nemůže netěšit – a to i kdyby tu byl jen ten Microsoft. Čeká nás toho mnohem více a už se toho nemohu dočkat.

Do Los Angeles jsem dorazil teprve před pár hodinami, někdy v šest večer místního času, letělo se fajnově a i zavazadlo se mnou zůstalo. Trochu jsem sice bojoval s dopravou do hotelu (měl jsem ji booknutou, ale zapomněl jsem si vytisknout voucher a ukázat jim ho na laptoptu nestačilo), ale jinak všechno šlo jako po másle – než jsem dorazil do hotelu. Už v předchozím postu jsem se zmiňoval, že nemá jít o žádný nóbl podnik, ale realita předčila i moje nejdivočejší představy.

Řidič mě vyhodil před bránou a už jen pohled na otřískanou omítku, vysoké ploty okolo hotelu a toulající se bandy otrhaných Hispánců okolo, se mnou trochu zacloumal (jinak nic proti Jihoameričanům). Prošel jsem bránou, ocitnul se na jakémsi dvoře, hledal recepci a pak koukám, že vlevo ode mě je taková malinká kukaň s okýnkem a chlapíkem zabarikádovaným uvnitř. Tak tam jdu, kde že je nějaká recepce a on na to, že on je recepce a co jako chci. Říkám, že tu chci bydlet (ehm), že mám rezervaci, on mi skoro beze slova sebral pas, následně ho vrátil i s klíčem, vůbec neřekl kudy se vlastně jde k pokoji a když už jsem svojí komůrku našel, klíč nefungoval. Nakonec jsme se dovnitř dostali, po 10 minutách klení jsem i ten internet rozchodil, avšak při pohledu na postel přemýšlím, že na spaní si na sebe navléknu tepláky a mikinu, protože nějaké breberky parazity z místní lóže si domů přivézt nechci. Uf... tolik k mému ubytování, příští rok si vyčleníme větší rozpočet na opravdový hotel nebo nikam nepojedem – mrkněte na přiložené fotky a můžete za mě lobovat, všem předem díky :-) Snad to ale všechno dobře dopadne, na výstaviště to mám přeci jen těch 20 minut pěšky a ani vedro není, takže procházky by měly být fajnové (viz. fotka s černými mraky, to je ale „Cali weather!“). Jen se asi vykašlu na noční párty Sony a dalších distributorů, protože za tmy se tady courat... kudlu a Berettu jsem necham doma.

Každopádně, v úterý amerického času už razím na výstaviště a E3 bych měl odstartovat ve velkém stylu. Totiž první dvě prezentace za zavřenými dveřmi by měly být u UbiSoftu – snad to opravdu klapne, e-mailová komunikace s PR byla trochu chaotická. Tak jako tak, skoro celé odpoledne bude na tuty vyplněné předváděčkami v salónku EA a to samo o sobě by mělo stát za to. Zůstaňte naladěni na Eurogameru!

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles