If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

E3 rozvrh schůzek - Eurogamer blog

Co nás čeká a nemine. Aspoň doufáme.

V době, kdy čtete tyto řádky, jsem za zdmi nebo spíš skly Convention Centre v Los Angeles. Maratón jménem E3 v úterý ráno amerického času oficiálně začal. Schůzek mám naplánováno tolik, že se ty tři dny asi nezastavím, nemluvě o sepisování všeho. Dávám vám nahlédnout do mého rozvrhu, čeho všeho bych se měl postupně zúčastnit.

Je to samozřejmě ta ideální a optimální varianta - každému je asi jasné, že ve výsledku se něco z toho určitě nestihne, něco odpadne, a naopak něco nového zase přibude. Ale i kdyby se podařilo absolvovat byť jen polovinu prezentací, byl by to nářez, a měli byste co číst i celý příští týden.

ÚTERÝ - Assassins Creed 2, Splinter Cell Conviction a možná i další hry UbiSoftu. Red Steel 2 se asi nestihne, protože úderem poledního místního času musím naklusat do Electronic Arts, kde mám domluvenou několik hodin trvající předváděčku za zavřenými dveřmi: Mass Effect 2, Battlefield Bad Company 2, Army of Two The 40th Day, Dragon Age Origins... a možná ve chvilce času dojde i na Saboteura, Brutal Legend nebo Dante's Inferno. Jo a taky mám někdy jít k Valve na Left 4 Dead 2, i když to ještě není stoprocentně jisté, nějak nereagovali na poslední maily v našem domlouvání.

STŘEDA - ta by měla být ve znamení Activision. Protože takové Wolfenstein nebo Prototype dojmy jste už na Eurogameru četli, zkusím se soustředit na Singularity, Blur, Tony Hawk Ride a další, co do vydání vzdálenější tituly. Snad něco nového a zajímavého vymámím z Infinity Ward o Modern Warfare 2, nicméně oznámení je to čerstvé a těžko toho teď budou chtít pustit ven výrazně víc než do Game Informeru. Odsud by to mělo být jen kamenem dohodil k LucasArts, s kterými byla dohoda naprosto pohodová, znali jsme se z loňska, ale moc toho k ukázání asi nebudou mít - snad jen ty nové Clone Wars. Na středeční odpoledne je dohodlá SEGA, kde bude vyčnívat Aliens vs Predator. Nic jiného lákavého kromě Alpha Protocol pro našince nemá. Čas snad zbyde i na Gothic 4 Arcania u Dreamcatcheru.

ČTVRTEK - Take 2, haló, slyšíte mě? Mafia 2, BioShock 2 nebo Borderlands, to jsou lákadla jejich stánku. Vecpat se sem bude fuška, ale pokusím se o nemožné. Navíc to podle plánku vypadá, že jejich hlavní stánek není přímo na ploše výstaviště, ale někde jinde.... Hmm. Odpoledne si na české reportéry udělala hodinu času Sony, ale nechtěla dopředu říct, co přesně ukáže. Tipuju něco z Uncharted 2, Heavy Rain nebo God of War 3, i když tyto odhady asi po jejich E3 konferenci ztratí na aktuálnosti. Čtvrtek má zakončit Bethesda se svým BRINK, údajně revoluční FPS od autorů Enemy Territory Quake Wars.

Vlastního reportéra mají na E3 v Los Angeles jen dva české weby. Eurogamer je jedním z nich a zároveň jediným, který všechny na E3 získané materiály vydává ihned na webu. Ne, ne, u nás nepřichází v úvahu, že bychom ten nejlepší vlastní obsah sušili měsíc do příštího čísla papírového časopisu a servírovali vám kvůli tomu jenom drobky :-)) Tak mi držte palce, ať se všechno stihne oběhnout, ať z toho záhulu v příštích dnech nezkolabuju a sesbírám pro vás co nejlepší zážitky.

Comments