If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA dělají Star Wars onlinovku v otevřeném světě

Odkryl to inzerát.

Po zrušení lineární akční adventury ala Uncharted od Visceralu se vědělo jen o dvou projektech Electronic Arts z prostředí Hvězdných válek - akční adventuře od tvůrců Titanfall z Respawnu (jaro 2020) a obdobě Assassins Creed od EA Motive (2022).

Nyní se z nového inzerátu EA zdá, že možná dělají ještě třetí projekt, pokud se tedy netýká jen výpomoci s online částí jednoho z výše uvedených.

Hledají totiž vedoucího online inženýra na "Star Wars projekt v otevřeném světě".

Náplní jeho práce bude mj. údržba služeb na serverech s vysokým provozem, kam se budou hráči připojovat z vícero platforem. Jinak má navrhovat a implementovat prvky do online systémů.

Sedět bude tento zaměstnanec v EA Vancouver, což je pobočka, která měla převzít zrušený projekt Visceralu a rebootovat ho, aby nebyl dobrý jen pro jednorázový singleplayerový průchod a pak ho šlo hned dát do bazaru.

Dalšími inzeráty jsou produkční designér a hlavní grafik konceptů, ale tyto pozice už jsou v EA Redwood Shores, odkud mohou jen asistovat ostatním studiím. Každopádně je jasné, že EA nenechají licenci na Hvězdné války ležet ladem.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments