If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA: hra od Insomniac pokoří 90 procent

EA v novou hru pevně věří.

Electronic Arts velmi věří svým novým partnerům v Insomniacu a jsou přesvědčeni, že jejich nová hra pokoří na Metacritic hranici 90 procent průměrného hodnocení.

Insomniac pro EA dělají nový, dosud neoznámený titul. Jejich nová hra už nebude pouze na PlayStation 3, ale bude multiplatformová a pracuje na ní Insomniac studio v Burbanku.

Šéf EA Partners, Dave DeMartini tvrdí, že je to velmi podobná věc, jako předchozí hry od Insomniacu, co se hratelnosti týče. Jinak se jedná o zcela nový svět, novou značku.

„Insomniac často nastaví na Metacritic laťku na 90. Myslím, že tahle hra tu laťku překoná. Je to vážně skvělá kreativní myšlenka, kterou zatím výtečně zpracovávají." Říká DeMartini.

Více detailů zatím bohužel nevíme, ale DeMartini tvrdí, že to už nebude dlouho, než se hráči dozví první detaily.

Je snad až s podivem, jak se v herní branži chytl agregátor Metacritic. Nejen, že si podle něj všichni řídí hodinky, smutné je především to, že vývojáři a vydavatelé na něj kladou ohromný důraz ještě před vydáním hry. Častokrát to vypadá, že je čísla na Metacriticu zajímají snad víc, než počet prodaných kusů. V některých firmách se podle čísel na Metacritic totiž řídí i finanční odměny a prémie zaměstnancům, kteří se tak snaží udělat vše proto, aby bylo průměrné hodnocení co nejvyšší.

Tagged With

Comments