If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA oficiálně potvrdili Battlefield Hardline

Donuceni po úniku. Co vše zatím víme?

Nic jiného už jim nezbývalo. Poté, co fanoušci včera vyčmuchali stopy na Battlelogu, museli EA s pravdou ven, i když to nakonec není spekulovaný SWAT.

V noci na dnešek oficiálně potvrdili Battlefield Hardline spolu s prvním artworkem na homepage, která odkazuje na 9. června na jejich E3 konferenci se slovy: "Obohatíme základy mulťáku Battlefieldu o nové fígly a silné stránky tvůrců po zkušenostech se singleplayerem."

Namísto vojenského zasazení původních Battlefieldů totiž bude tato odbočka série o střetech mezi policejními jednotkami složenými z civilistů (tým s názvem SWAT), kteří se snaží překazit práci zlodějům (tým s názvem Thieves). Nejblíže má námět asi loňskému úspěšnému Payday 2 či loupežím v GTA Online.

Objevená stránka na Battlelogu hovořila o čtyřech odlišných třídách postav (Enforcer, Mechanic, Operator, Professional), multiplayerové mapě Downtown a všeříkajících režimech Blood Money, Bomb Squad a Carrier Assault. Podle ikon s odměnami hráči využijí například pouta, vystřelovací hák a vše se samozřejmě bude točit kolem pytlů s penězi.

Prozkoumat už díky úniku předčasně můžete dokonce i všechny zbraně, bohatou výbavu a dopravní prostředky z této hry zkráceně přezdívané BFH:

Battlefield: Hardline vyjde pro PC, PS4, PS3, X360 a X1 někdy v říjnu či listopadu letošního roku, čemuž by opět měla předcházet beta. Jak známo, vývojářem poprvé nejsou DICE, nýbrž Visceral Games (autoři Dead Space).

Comments