If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA brzy oživí Medal of Honor

A také potvrdili nové NFS na 2010.

Během noční investorské konference EA se Frank Gibeau, šéf divize EA Games, znovu zmínil o příštím díle válečné střílečky Medal of Honor.

"V následujících měsících uslyšíte mnohem víc o tom, jak hodláme tuto naší klíčovou značku oživit a přivést zpět k životu," řekl a nepřímo tím tak potvrdil nejen vývoj dalšího dílu Medal of Honor, ale také měsíce trvající spekulace o tom, že sérii čeká nějaká razantní změna.

O tom se mluví už od té doby, co existenci hry u stejné příležitosti před čtvrt rokem prokecl sám John Riccitiello. A od věci není ani připomenout spekulace ohledně se zasazení hry do současnosti. Že by právě tohle mělo být to zmiňované "oživení"?

Gibeau dnes v noci potvrdil ještě existenci dalšího dílu závodní série Need for Speed, na kterém pracují Criterion Games čili vývojáři akčního Burnoutu.

A tahle hra, o které jsme poprvé referovali začátkem června, by podle hlavy divize měla být připravena k vydání na příští rok. To znamená, že EA dodrží pravidelný roční cyklus a jako každý podzim nám i v roce 2010 přivezou nové Need for Speed.

Comments