If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA oznámila Kingdoms of Alamur

Nové RPG pod vedením veterána žánru.

Plným názvem Kingdoms of Alamur: Reckoning vyvíjí 38 Studios jako svoji první hru a EA bude hrát roli vydavatele. Hra by měla vyjít na podzim příštího roku pro PS3, Xbox 360 a PC.

Má se jednat o singleplayer RPG, které bylo dříve známé jako Project Mercury. Ve hře budou hráči uvrženi „na heroickou cestu za odkrytím tajemství Alamaruu. Alamur je magický svět, plný podivných krajin, exotických měst, barvitých postav a hrozivých stvoření.“

Hru kočíruje pamětník Ken Rolston, který působil v roli hlavního designéra na Elder Scrolls III: Morrowind a Elder Scrolls IV: Oblivion. Hra by teda měla být ve zkušených rukách.

V Kingdoms of Alamur budou mít hráči k dispozici velký otevřený svět, obsáhlý příběh a propracovaný systém úpravy postav. Souboje mají být zpracovány rychle a má se jednat o „graficky stimulující akční souboje s plynulým ovládáním a vtahující, objevitelskou hratelností, kterou hráči zatím v žádné jiné fantasy RPG dosud neviděli.“

Více se o hře dozvíme na Comic-Conu, který se koná tento víkend. Tam bude k vidění první trailer, který režíroval Todd McFarlane - známá postava v komiksovém světě a mimo jiné tvůrce u nás nepříliš známé komiksové postavy Spawn. McFarlane ale pracoval také na Spidermanovi a dalších postavách.

Tagged With

Comments