If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zde je debutový trailer Battlefield 1 v češtině

+ výčet vlastností od EA.

Battlefield 1 (Alza.cz) představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. V dobrodružné příběhové kampani okusíte, jak vypadá svět ve válce, a v epických multiplayerových bitvách až pro 64 hráčů prověříte svoji schopnost přizpůsobovat taktiku dynamickému prostředí plnému ohromujících efektů destrukce. Těšte se na dramatické pěší boje i střety vojenské techniky na zemi, vodě i ve vzduchu, během kterých budete ovládat vše od tanků a motocyklů po dvouplošníky a bitevní lodě a postavíte se výzvě přizpůsobovat svoji hru zatím nejdynamičtějšímu bojišti celé série Battlefield.

Rozsáhlé multiplayerové bitvy až 64 hráčů - Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.

Zažijte úsvit moderní války - Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.

Ohromující efekty destrukce - Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.

Válečné příběhy z nejvzdálenějších koutů světa - V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války.

UPDATE 18:00 - dle dalšího úniku se hra nakonec jmenuje Battlefield 1 a vyjde 18. října. Hellfighter Pack dostanete za předobjednávku, půjde o předměty inspirované 369. pěší divizí známou jako Harlem Hellfighters. To byla první afro-americká jednotka z první světové války.

UPDATE 17:00 - Microsoft to pohnojil. Na Xbox Store před pár minutami nechtěně zveřejnil zbrusu nový artwork, který de facto potvrzuje zasazení Battlefield 5 do alternativního průběhu první světové války, když postava drží v ruce dobové zbraně a za ní je vzducholoď Zeppelin (více zkoumání na Redditu). Oficiální odhalení od EA ve 22:00 tak bude pouhou formalitou, nicméně stream můžete sledovat na Twitchi výše.

Verze ve vysokém rozlišení na tomto linku!

Původní článek 14:00 - Dosud o hře všichni mluvili neurčitě jako o novém Battlefieldu a název zůstával tajemný. Až oficiální účet EA Access se zřejmě prořekl, když v reakci zmínil, že hra ponese název Battlefield 5, jako by se nechumelilo:

K oficiálnímu odhalení dojde už dnes večer ve 22 hodin, dle včerejších indicií to vypadá na návrat do první či druhé světové války.

Na adrese Twitch.tv/battlefield můžete od 16:00 do 22:00 sledovat pre-show, kde se bude vzpomínat na minulé díly série a budovat z ní ještě větší kult.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments