If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA: Respawn nám spadl do klína

EA si nemůže Respawn vynachválit.

EA se v poslední době několikrát vyjádřili na adresu Call of Duty, Treyarchu a Infinity Ward. V podstatě nazvali Treyarch “B týmem” a dostatečně vychválili Infinity Ward za práci, kterou odvedli na Modern Warfare 2.

Jak známo, zakladatelé a spousta zaměstnanců IW nyní pracují v Respawn Entertainment se smlouvou s EA. Electronic Arts neměli domlouvání dohody zřejmě nijak těžké:

“Možnost, která se nám naskytla, a to sice využít příležitosti a vytvořit s Respawn partnerství, byla úžasná. Jsme z toho nadšení. Je to klíčová součást našeho plánu růstu pro EA Partners byznys.” Řekl Gamasutře Frank Gibeau z EA. Dále dodává: “Bylo to prostě něco, co nám spadlo přímo do klína, jakmile byli vyhozeni a oznámili, že jsou k dispozici, šli jsme po nich.”

Gibeau také označil Westa a Zampellu “velkými hráči” v herním průmyslu, kteří jsou podle něj hodní respektu. Není divu, že si EA své dva nové výstavní koně takto vychvaluje, když se svým týmem vytvořili nejvýdelečnější zábavní produkt v historii. Každou chvíli můžeme očekávat jistě vyjádření Activisionu, kteří budou chtít podrýt tu část o respektu - podle Activisionu se totiž West a Zampella snažili mimo jié ukrást interní dokumenty a chovali se neukázněně. Obě strany se teď žalují (Activision versus West a Zampella).

Tagged With

Comments