If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA ruší objednávky Battlefield 1943 PC

Na vydání hry to nevypadá.

EA začalo rušit objednávky na PCčkovou verzi Battlefield 1943. Po včerejších spekulacích je to ode dneška oficiálně potvrzené.

Herní server Examiner zmiňuje příklad, kdy chtěl jeden hráč zrušit svoji předobjednávku a zákaznická služba obchodu mu odpověděla, že hra vyjde 9. července.

Jenže ten den se samozřejmě nic nestalo a tak byl zákazníkovi poskytnut tzv. "no questions refund", což lze přeložit asi jako "vrátíme vám peníze a na nic se neptejte".

A když se dnes herní novináři ptali EA, zda má pro PC verzi hry oficiální datum vydání, bylo jim řečeno pouze to, že všechny předobjednávky lze kdykoliv vrátit a že firma v tuto chvíli nedisponuje informacemi o vydání Battlefield 1943 pro PC.

Což je o to zvláštnější, že edicím pro Xbox 360 a PlayStation 3 se neuvěřitelně dařilo. V prvním kvartálu se jich na obou službách prodalo přes 1,5 milionů kusů, zařadily se k vůbec nejúspěšnějším stahovaným hrám vůbec a podle odhadů analytické firmy FADE svým autorům vydělaly zhruba 2,5 milionu dolarů, což je téměř 48 milionů korun.

PCčková verze hry byla nejprve slíbena simultánně se všemi ostatními, později odložena o pár týdnů a tak dále. Naposledy ji EA sami od sebe slibovali letos v březnu.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles