If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA zkouší Fight Night Kinect

A pro vás je tu demo FN Champion.

EA prozradili, že interně zkouší prototyp své boxovací hry Fight Night pro Kinect. Zatím se firma ale nerozhodla, zda verzi hry uzpůsobenou pro pohybový ovladač vůbec pustí do světa, zjistil Eurogamer.

Jak se nám svěřil producent Mike Mahar, na stole jsou momentálně tři možnosti: buďto vyjde Fight Night Kinect jako samostatná hra, nebo se z ní udělá jakási minihra, rozuměj asi ve stažitelné podobě, anebo zkrátka nevyjde vůbec.

"Momentálně pořád platí, že nejlepší simulaci můžeme uživatelům poskytnout přes klasický ovladač," řekl Mahar. "Také si myslím, že většina našich hráčů nechce a ani nemůže mlátit soupeře po deset kol. Prostě si myslím, že by na to nestačili."

Zbývá tedy počkat, jak se prototyp u EA osvědčí - pokud by se jim podařilo ovládání doladit, nemůže být pochyb, že by šlo o vítanou novinku v portfoliu pro Kinect. Což ostatně moc dobře ví i sami autoři. "Když si vezmeme, jak robustní jsou pohybové ovladače, neprokázali bychom jim zrovna velkou službu nějakou minihrou v rámci Fight Night," tvrdí Mahar. A každý ať už si to vyloží po svém. Třeba tak, že boxovací hra pro Kinect je potenciální trhák a byla by škoda, kdyby ho EA nezpeněžili jako plnou hru.

Zatím nejnovější díl hry Fight Night Champion vyjde 4. března pro Xbox 360 a PlayStation 3, ode dneška si jeho demo (1,5GB, mirror zde) můžete vyzkoušet na Xbox Live Arcade.

Fight Night Champion - trailer k vydání dema

Comments