If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Earthworm Jim HD s kooperací

Až čtyři hráči najednou.

Na stránkách Xbox 360 Achievements bylo poprvé zveřejněno, že nadcházející HD předělávka klasické plošinovky Earthworm Jim bude podporovat kooperaci pro až čtyři hráče najednou.

Bližší informace byly potvrzeny až v rozhovoru s Anne-Joelle Casenaz z Gameloft na webu 8th Circuit.

Prozradila v něm, že se rozhodli spíše pro remake prvního dílu, než aby s hrdinou vytvářeli zcela novou hru, ale verze pro různé platformy budou hojně využívat jejich možností.

To znamená, že například verze pro DSiWare využije kameru v zařízení a možnost rozdělení obrazovky (na kameru musíte dělat stejné obličeje jako Jim v bonusových mezihrách), verze pro XBLA a PSN zase HD grafiku a zejména další nové funkce - právě možnost kooperativního multiplayeru. Kromě něj ale také nové levely s novými nepřáteli.

"Kromě HD grafiky budou XBLA a PSN verze obsahovat achievementy a trofeje a spoustu exkluzivních věcí, jako je kooperativní mód pro čtyři nebo nové levely s novými nepřáteli," řekla v rozhovoru.

Víc informací neposkytla, takže můžeme jen spekulovat, jak bude kooperace fungovat v praxi. Hodně se spekuluje, že půjde například o časové proběhnutí levelem - kdo bude nejrychlejší, vyhrál.

XBLA verze Earthworm Jim HD vyjde v červnu, PSN verze o měsíc později.

Tagged With

Comments