If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Editorský blog o obsahu na tento týden

Co si přečtete a co všechno to provázelo.

Fahrplan Eurogameru na týden ve znamení státního svátku, navazující na Levisem perfektně pokrytý Blizzcon, nabyl hmatatelnějších obrysů. Začneme určitě Vanquishem, kterému dal Miloš Bohoněk vyšší skóre, než se u téhle hry dopředu předpokládalo. Snad to nebylo tím, že se už v myšlenkách proháněl po rakouských zasněžených svazích :) Jistotou je recenze Force Unleashed 2 od Aleše Harazima, kde se vlastně jen čeká na embargo. Nebyl vůbec nadšen herní dobou a povídal něco o tom, že její značnou část navíc zabral souboj s jedním bossem.

Pak bychom se měli "zbavit" dojmů z bondovky Blood Stone, protože zanedlouho vyjde plná. Úplatkem v podobě včerejšího osobního doručení NFS Hot Pursuit review-kódu (hned dvě verze) pěkně až pod nos se nenápadně pokoušíme přinutit Marka, ať sepíše něco malého z krátkého testování Test Drive Unlimited 2 bety (byla prý dost omezená a zabugovaná). Stejně bude asi chvíli trvat, než z EA vymámíme sériové číslo do PC verze toho NFS (které zprvu nějakému podivnému individuu v cyklistickém oblečení nechtěli na pankrácké recepci distributora vydat :)

A něco - dle prvních ukázek, doufáme, snad použitelného - by mělo "vypadnout" i z čtenáře EG, kterému byl svěřen klíč do datadisku pro World of Warcraft a slíbil se podělit o své dojmy. Kdyby to neklaplo nebo přepisování článku mělo zabrat dobrý půlden, kdy už ale editor i korektor musí odfrčet na prodloužený víkend, nahradí je jiné MMO Final Fantasy, které Jíra Sládek okomentoval: "Je to zatím letos jasně největší opruz, co jsem hrál :)"

S čím to ale nevypadá vůbec růžově, je Fable III recka. Tahle hra je nějak zakletá - nejdřív jsme ji málem zapomněli na stole po čtvrtečním obědě ve Fridays a báli se, že z toho bude podobná kauza jako svého času s leakem iPhonu 4 náhodně nalezeného v baru :) V pátek se zas záhadně ztratila jindy spolehlivá EMSka po cestě do Brna (poslední dochovaný záznam, kdy ještě krabička byla na světě). Držte nám palce, ať se ji dnes podaří vypátrat v molochu jménem Česká pošta, aby se při Agarwelově hraní na plný úvazek (to to má někdo zařízené... :) po celý týden dalo stihnout alespoň publikování v pátek večer. To by asi byl za daných okolností ještě skvělý výsledek, když ten den Fable III oficiálně vyjde (na X360 v češtině) a když už tady máme díky Microsoftu reskinovou kampaň s jeho tématikou.

Příjemný týden,

Jan Doskočil, šéfeditor Eurogamer.cz

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles