If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Šéf Assassin's Creed 4 by chtěl jeden díl ze starověkého Egypta

Příští díl tam ale nejspíš nebude.

O tom, že by se měla série Assassin's Creed odehrávat v Egyptě, se mluví již delší dobu. Šéf Assassin's Creed 4: Black Flag Ashraf Ismail tyto spekulace opět rozvířil, když v jednom rozhovoru řekl, že by rád udělal pokračování odehrávající se právě tam.

"Neříkám, že tam půjdeme, ale jednoho dne bych rád prozkoumal Egypt jako hlavní místo děje hry," prozradil serveru Examiner. "Starověký Egypt by bylo senzační místo. Měli bychom i dobré vysvětlení, jak to udělat. Přeci jen může Animus do jakéhokoli momentu historie."

Ačkoli se zatím se série Assassin's Creed pohybovala časově stále kupředu, v Assassin's Creed 4: Black Flag udělali poprvé skok později do historie.

"Nikdo nikdy neřekl, že bychom se měli stále přibližovat k současnosti. Proto jsme moc nechápali lidi, kteří říkali, jak je možné, že se hra odehrává později než trojka."

Upozorňuje ale, že tím nechce říct, že by se příští Assassin's Creed odehrával v Egyptě. Pouze, že by chtěl, aby se tam někdy odehrával.

Čímž tak nějak naznačil, že další Assassin's Creed, na kterém se určitě už pracuje, jelikož na jednotlivých dílech dělají vždy paralelní týmy, v Egyptě opravdu nebude. Ale co Indie? Tam se odehrává komiks Assassin's Creed: Brahman, který nám má prý naznačit, o čem bude další herní díl.

Comments