If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Šéf THQ Nordic reaguje na některé nic moc verdikty nad Darksiders 3

Je na hru pyšný.

Že si Darksiders 3 (Alza.cz) odnášejí spíš jen, řekněme, průměrná hodnocení, to asi již víte z našeho pondělního souhrnu.

Lars Wingefors, šéf vydavatele THQ Nordic, se nyní rozhodl oficiálně zareagovat, protože výsledek na agregátorech jako Metacritic (72% u PC verze, 71 u X1 verze a 66% u PS4 verze) bere asi poněkud osobně.

"Slibovali jsme, že dodáme hru fanouškům série, což jsme splnili a jsem na ni skutečně pyšný. Domnívám se, že studio Gunfire vytvořilo excelentní dílo a i můj vydavatelský tým ve Vídni tvrdě pracoval na marketingu a veškerém dění za oponou."

Dodal, že prý to bývá vždy takto, že někomu se hra líbí, zatímco někomu jinému se nemusí líbit.

"Pokud budeme i nadále vyrábět pokračování, která uspokojí fanoušky původních značek, jichž nyní vlastníme přes stovku (ale samozřejmě ne ke všem bude nový díl), tak to bude fajn. U Darksiders 3 nám zabralo jen pět let od získání práv po uvedení hry na pulty," nezapomněl se šéf THQ Nordic znovu pochválit.

Velkým logistickým oříškem prý bylo vše okolo Apocalypse Edition, na jejímž vzniku se podílelo mnoho lidí po mnoho měsíců, zdůraznil Wingefors pro GamesIndustry.biz.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Darksiders 3

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments