If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

eFootball 2022 zná přesné datum a co bude zpočátku obsahovat

+ módy do prvního přídavku.

Konami dnes oznámili, kdy přesně vypustí svůj eFootball 2022, což je nástupce PES / Pro Evolution Soccer založený na bázi Free-2-Play a běžící na Unreal Engine, jak jsme referovali třeba tady.

Úplně první verze tohoto fotbalu má být venku tři dny po FIFA 22, tedy 30. září 2021.

Objeví se na těchto platformách: PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One a PC.

Jak se vědělo už dopředu, obsah hry bude zpočátku dost ořezaný, spíš takové demo.

Výběr bude jen z devíti týmů: FC Barcelona, FC Bayern Mnichov, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate a São Paulo FC.

Zakopete si jen na šesti stadionech, konkrétně na: Camp Nou, Old Trafford, Allianz Stadium, Emirates Stadium, Allianz Arena a eFootball Stadium.

Vedle offline hry proti přátelům či umělé inteligenci tu ještě budou týdenní online eventy s přednastavenými týmy a odměnami do hry. Tu si jinak mohou užít hráči na PS4 proti těm na PS5 a to samé platí pro rodinu Xboxu navzájem.

Během podzimu vyleze patch s režimem Creative Teams, který umožní podepsat smlouvu s fotbalisty či trenéry, aby vám také seděla jejich taktika a formace. Těšit se můžete i na módy eFootball Creative League, Tour Event, Challenge Event, Online Quick Match a Online Match Lobby.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments