If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Enhanced edice Planescape Torment v krabici

Včetně bonusů a CZ.

Když se proberete v márnici na pitevním stole a nic si nepamatujete, můžete si být jisti jen jednou věcí - že vás čeká velkolepé dobrodružství! Prazvláštní a nebezpečné město Sigil láká hráče do svých útrob již od roku 1999, stejně jako nesmírně propracovaný příběh a bohaté dialogy, které Planescape: Torment nabízí.

"Vydejte se hledat svoje vzpomínky, minulost i budoucnost s rozličnými společníky, které potkáte na svých cestách. Během konjunkce sfér můžete v jejich doprovodu rozmlouvat s oživlými předměty, filosofujícími nemrtvými i s kolektivním vědomím. Objevte toto jedinečné RPG v moderním hávu, ale s tradičně osobitým a nezapomenutelným obsahem. Enhanced Edition obsahuje nové funkce jako zvýrazňování záložek, přibližování oblasti, bojový záznam, rychlou kořist a spoustu dalšího," praví tisková zpráva Comgadu.

Planescape: Torment: Enhanced Edition pro PC, kterou si díky komunitnímu překladu můžete zahrát s českými titulky, je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 449 Kč (Alza.cz) - více na produktové stránce hry zde.

Mimochodem, až do konce tohoto víkendu je na Steamu dočasně zdarma Torment: Tides of Numenera.

Comments