If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Enhanced edice Zaklínač 3 už v únoru?

+ UPDATE.

Hned dva online-shopy, francouzský řetězec hypermarketů E.Leclerc a belgický SmarToys, dnes začaly listovat dosud neoznámenou Enhanced Edition hry Zaklínač 3 (koupit na Alza.cz).

Oba se shodují ve vydání na PC, PS4 i X1 už 5. února 2016. Stát má plnou cenu (45 eur).

Jelikož CD Projekt zatím nic takového nepředstavil, dá se jen dohadovat, co přesně bude obsahem re-edice a k čemu má sloužit (vedle marketingového připomenutí). Zvlášť když druhý velký datadisk Blood and Wine (Krev a víno) nebude venku dříve než ve druhém čtvrtletí.

Pro minulé díly vznikla Enhanced edice, která všem majitelům stávající hry přinesla dodatečný obsah zdarma a měla v sobě zabudované patche se všemi opravami, tehdy však neexistovaly datadisky.

Dle názoru některých lidí by to mohla být taková obdoba GOTY (Game of the Year) re-edice, která by zrovna u Zaklínače 3 byla více než opodstatněná. K začátku roku toto akční RPG nasbíralo 166 (!) ocenění pro nejlepší hru roku, zatímco Fallout 4 jich měl "jen" 36, MGS5 23 a Bloodborne 19. Naposledy bylo dílo z Polska oceněno u čtenářů i redakce Game Informeru, nebo nominováno na GDC Awards 2016.

Hlavní otázkou zůstává, zda výrobce do aktualizované krabicovky zahrne první přídavek Srdce z kamene - mohl by, když není tak rozsáhlý, aby z toho učinil zajímavou hodnotu - nebo zda si ho budete muset dokoupit.

UPDATE - Marketingový šéf CDP tvrdí, že o žádné Enhanced edici nic neví a že to musí být chyba.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Witcher 3: Wild Hunt

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments