If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Epic se omluvil za chybu s rozdáváním Death Stranding

+ osmibitová verze hratelná v prohlížeči a VR modifikace.

Možná jste to postřehli, možná ne. Říká se, ať se darovanému koni na zuby nekoukejte, každopádně nejlákavější zdarma nabízenou hru o těchto Vánocích provázela určitá kontroverze s dočasnou záměnou verzí, než to bylo napraveno.

Epic Games se za ni nezvykle oficiální cestou omluvil, ale pouze na čínské sociální síti Weibo, nikoli na západních kanálech.

Napsal tam, že jeden jeho zaměstnanec chybně nastavil Death Stranding: Directors Cut coby rozdávanou hru zdarma, ačkoli správně mělo jít jen o původní základní edici pro PC.

Ve smlouvě s vydavatelem 505 Games přitom bylo jasně řečeno, že rozdávat se smí jen stará hra, nikoli vylepšená verze. Že byla úvodní hodiny volně dostupná, se momentálně řeší při jednáních mezi oběma firmami. Těm, kdo si zpočátku stáhli Directors Cut, se Epic omlouvá, což je vtipné.

K Death Stranding se minulé dny urodily ještě další dvě věci.

Jednak VRified Games ukázali rozpracovanou modifikaci pro virtuální realitu, která má být hotova z devadesáti procent, takže ještě není perfektní, co se týče kamery z vlastních očí a FOV.

A tady je zase fanouškovská osmibitová variace na Death Stranding, které si coby plošinovku můžete zahrát přímo ve vašem internetovém prohlížeči:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Death Stranding 2

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments