If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Epizodická PC hra Pioneering

Ze života amerického osadníka 18. století.

Na PC aktuálně přichází epizodická hra Pioneering: Explore the Early American West, která je charakterizována jako RPG adventura hraná z vlastního pohledu. Jedná se o budgetovou záležitost určenou primárně ke stažení, projekt s epizodickým obsahem a na první pohled zajímavou tematikou.

Hra je totiž zasazená do 18. století a drsných časů, spojených s bojem bílých přistěhovalců s indiány o území, resp. s válkou proti Velké Británii o nezávislost. Hráč přitom bude v roli nového osadníka, pionýra, který se v nelehkém a značně chaotickém světě musí prosadit a uživit. Tvůrci před vás postaví řadu úkolů ke splnění a bude jen na vašem uvážení, jakým způsobem tyto splníte.

Budete moci jít cestou zisku co největšího množství peněz, ale to vás má čekat osamocené putování divočinou. Můžete se soustředit na obvyklé životní cíle, kde se počítá naopak s vaším usazením, volbou virtuální partnerky a koupí/ vlastnictvím domu, kde budete společně žít. A pak je tu ještě mravní ušlechtilost, která má být definována skrze vaše rozhodnutí v četných konfliktech.

Každá herní epizoda má nabídnout otevřený svět a kampaň na nějaké 2-4 hodiny. První epizoda - Pioneering: Episode One, se přitom objeví na PC trhu již v září a další (tři) by měly brzy následovat. Cena má být údajně stanovena co nejníže, spekuluje se o částce nižší než 10 USD - za epizodu. V příštím roce by měl být k mání také pack, obsahující všechny vydané epizody, který bude možné zakoupit již tradičním způsobem v kamenných obchodech.

Projekt mají na svědomí v The Historic Forge, kde si dávají záležet na akurátních a nepřikrášlených historických kulisách. Otázkou zůstává, nakolik tahle snaha o dílčí simulaci tehdejšího drsného života bude pro hráče skutečně přitažlivá.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles