If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Šeptanda o společném balení PS4 s VITA

Cenově zvýhodněná kompilace by byla hitem.

Údajně dobře informované zdroje blízké sajtě Machinima vyzradily, že prý Sony chystá uvést na trh společné balení velké konzole PlayStation 4 a handheldu PlayStation VITA. Sony to zatím nijak nekomentovala, ale takové plány by určitě dávaly logiku.

Tato kompilace dvou herních zařízení od Sony, které spolu budou vzájemně spolupracovat více než kdykoli v minulosti (viz např. funkce Remote Play, byť nebude zdaleka u všech her) by měla stát 500 dolarů a vyjít koncem letošního roku.

Cena to je určitě lákavá hned z několika pohledů. Pokud byste si pořídili separátně PS4 za 400 dolarů a VITA za 200-250 dolarů, tak vás to přijde podstatně dráž.

Pokud by to byla pravda, jednalo by se i o velice úderný protitah vůči Xbox One, který bude stát shodných 500 dolarů. Sony by pak mohla říct: podívejte se, za stejnou částku, kolik stojí Xbox One, vám k PS4 navíc dáme ještě přenosný handheld (namísto "nevyžádaného" přibaleného Kinectu či PS4 Eye). A v neposlední řadě by se tím mohly pořádně nakopnout dosud nepříliš báječné prodeje VITA, pro níž za ty roky vzniklo mnoho dobrých her.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments