If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Escape from Tarkov vstoupí do uzavřeného betatestu

Info o novém obsahu.

Vývojáři z Battlestate Games dnes oznámili, že Escape from Tarkov, realistický hardcore FPS/MMO hybrid, přejde do oficiální uzavřené beta fáze během července.

Uzavřený betatest bude dostupný pro všechny stávající i nové hráče, kteří si hru předobjednali z homepage. Přinese novinky, nový obsah a optimalizace, stejně jako novou mapu, součástky pro zbraně, nový loot, vyváží ekonomiku a systém pojištění. Novinkou ve hře je také Peacemaker, nový obchodník, který umožní hráčům koupit zbraně a vybavení ze Západu.

Pojištění - za malý obnos v herní měně je možné pojistit zbraně i vybavení a tím zvýšit šanci na to, že o ně hráč nepřijde.

Loot a ekonomika - uzavřený beta test přinese nového obchodníka, loot na výměnný obchod, léky a další užitečné předměty, které si hráči mohou koupit, prodat a obchodovat s nimi. Úprava ekonomiky znamená, že předměty bude možné na trhu i směňovat, což se týká i loot dropů na základě jejich popularity a vzácnosti v rámci ekonomického systému.

Zbraně - nové součástky na úpravu zbraní a typy munice včetně automatické moderní klasiky MP5 nabízí hráčům ještě více možností ve hře, která se pyšní tím, že v ní lze vytvářet tisíce kombinací zbraní a upgradů.

Lokality - celkově se bude hrát ve čtyřech lokalitách, každá s různou velikostí a terénem - Customs, Woods, Factory a Shoreline. Poslední jmenovaná lokace je novou a největší mapou v uzavřeném beta testu.

Všeobecný chat - chatovací kanály pro všechny hráče online umožňují sdílet užitečné informace a shromažďovat se na výpravy (raidy).

Escape from Tarkov se připravovala na spuštění uzavřeného beta testu, Battlestate Games věnovali spoustu času optimalizacím - vylepšené a vyladěné byly animační systém a herní i interní systémové moduly. Ještě před spuštěním uzavřeného beta testu byla hra aktualizovaná, aby využila aktuální verzi Unity, což umožní Escape from Tarkov využít plnou podporu DX11 a dalších optimalizací, které engine nabízí.

Comments