If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Česká hra Project Hospital exkluzivně na Xzone

+ cena v korunách.

Domáci obchod Xzone dnes na Facebooku oznámil, že česká hra Project Hospital je k předobjednání exkluzivně pouze na jeho stránkách.

Tato nemocniční strategie pochází od pražských vývojářů Oxymoron Games, kteří tak půjdou ve stopách srpnového Two Point Hospital s tím samým námětem, takže originální rozhodně není, ani očekáváná (patrně o ní dnes slyšíte poprvé), ale her tohoto okrajového žánru není nikdy dost.

Cena digitálky s českými titulky je na Xzone stanovena na 649 Kč, přičemž datum vydání je stejný jako na Steamu (30. října 2018).

"Vybudujte vlastní nemocnici a zachraňujte pacienty s reálnými chorobami. Zvládnete to lépe než české zdravotnictví? Při výstavbě a rozšiřování vlastní nemocnice se fantazii meze nekladou a záleží na všem umu, jak moc ergonomicky vystavíte jednotlivé koridory, čekárny, vyšetřovny, ordinace a operační sály. A nebo využijte již předpřipravených vzorů a jen je vyskládejte a nové nemocniční křídlo máte hotové."

"V roli ředitele nemocnice musíte být schopným manažerem. Vašim úkolem je mimo jiné také najímání zaměstnanců, od doktorů po údržbáře. Musíte také hlídat, zda vykonávají svou práci dobře a zodpovědně. Další neméně důležitou úlohou je nasmlouvání různých pojišťovacích společností, díky nimž získáte širokou škálu velice zajímavých pacientů."

"V roli doktora budete muset diagnostikovat jednotlivé pacienty s různými onemocněními, od těch jednoduchých po zákeřné choroby. K tomu bude sloužit vybavení nemocnice a jednotlivá oddělení a najděte tu správnou léčbu."

"Zaměřit se můžete na kterýkoliv aspekt hry. Pokud vás bude nejvíce bavit udržení spokojenosti pacientů a zaměstnanců, tak směle do toho! Nebo chcete vyléčit co nejvíce pacientů a najít lék na ty nejzákeřnější choroby? A co takhle co nejvyšší zisk? Je to jen na vás, jestli jeden, dva či naprosto všechny, Project Hospital vám umožní řídit si svou nemocnici podle vašeho uvážení."

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments