If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čeština pro pátou epizodu adventury The Walking Dead je ke stažení

Plus varování před podvodníky.

Vlastní zpráva - Překladatelé Datastor a Tomas2886 nás informovali, že dokončili a vypustili neoficiální lokalizaci závěrečné (a poněkud kratší) páté epizody první řady adventurní série od Telltale Games.

"Přeloženy jsou veškeré herní dialogy vyjma několika herních oznámení a statistiky na konci hry, což se nám kvůli struktuře souborů přeložit nepovedlo. Stejně tak není v našich silách kontrolovat texty pro všechny herní volby," uvedli v popisku.

Čeština pro PC verzi The Walking Dead: No Time Left je ke stažení odsud (1 MB). Nyní se autoři vrátí k dopřekladu (z jejich dílny chybějící) první epizody, kterou podle jejich vyjádření pro Eurogamer chtějí přeložit včetně všech textur a potom vydat přímo kompletní balík na celou první řadu.

Datastor ještě využil této příležitosti k opakovanému upozornění na nekalé praktiky lidí, kteří si jejich dílo přivlastňují: "Na Facebooku se vyskytuje profilová stránka lidí, kteří s překladem nemají nic společného a pouze bez našeho vědomí kopírují texty a informace z blogu, případně se vydávají za nás. Nikdo z naší skupiny kvůli překladu The Walking Dead na Facebooku nic nevytvářel a ačkoliv jsme se snažili dohodnout, tak ke všem navrženým opatřením nedošlo. Proto prosíme, abyste tuto stránku ignorovali."

Další obrázky z překladu na Cestiny.cz

Comments